Reklama

Kolejny wypadek z udziałem rowerzysty

26/08/2019 09:45

Do kolejnego w regionie śmiertelnego potrącenia rowerzysty doszło w Tarnobrzegu. Rowerzysta wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod koła osobówki. 84-latek jadący jednośladem, mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu.

Tragiczne w skutkach wydarzenia rozegrały się 22 sierpnia około godziny 16 na ul. Jachowicza w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 84-letni rowerzysta, wyjeżdżając z  bocznego wyjazdu, przylegającego do ul. Kościuszki nie zachował ostrożności, wymusił pierwszeństwo, wjeżdżając wprost pod koła toyoty yaris. Kierująca toyotą 61-letnia kobieta nie miała w zasadzie szans na reakcję. W wyniku wypadku 84-latek z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Niestety nie udało się uratować jego życia. Pozostali uczestnicy zdarzenia, kobieta kierująca toyotą i jej pasażer wyszli z niego bez szwanku. Kierująca pojazdem była trzeźwa.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama