Reklama

Koncert charytatywny na rzecz rozbudowy ośrodków dla dzieci

06/10/2016 15:12

7 bm. o godz. 18 w Centrum Kulturalnym przy ulicy Konarskiego 9 w Przemyślu odbędzie się koncert charytatywny na rzecz rozbudowy ośrodków rehabilitacji i edukacji dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

Wystąpią: Małgorzata Boć i Patrycja Chmiel – finalistki programu „Aplauz, aplauz”. Ponadto przed publicznością zaprezentują się artyści zespołów działających w Klubie Wojskowym przy 5 Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu. W programie również licytacja atrakcyjnych gadżetów, m.in. zdjęć z autografami aktorów.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości