7 bm. o godz. 18 w Centrum Kulturalnym przy ulicy Konarskiego 9 w Przemyślu odbędzie się koncert charytatywny na rzecz rozbudowy ośrodków rehabilitacji i edukacji dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.
Wystąpią: Małgorzata Boć i Patrycja Chmiel – finalistki programu „Aplauz, aplauz”. Ponadto przed publicznością zaprezentują się artyści zespołów działających w Klubie Wojskowym przy 5 Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu. W programie również licytacja atrakcyjnych gadżetów, m.in. zdjęć z autografami aktorów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze