W Oleszycach podczas prac ziemnych operator koparki uszkodził rurę gazowniczą. Ryzyko wybuchu było na tyle duże, że policjanci KPP Lubaczów postanowili ewakuować mieszkańców osiedla.
24 bm. po południu operator koparki podczas prowadzenia prac ziemnych przerwał przewód gazowy. Z powodu wycieku stężenie gazu było na tyle duże, że istniało realne zagrożenie jego wybuchu.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze