Reklama

Koparka uszkodziła rurę z gazem. Policja ewakuowała 30 mieszkańców [ZDJĘCIA]

W Oleszycach podczas prac ziemnych operator koparki uszkodził rurę gazowniczą. Ryzyko wybuchu było na tyle duże, że policjanci KPP Lubaczów postanowili ewakuować mieszkańców osiedla.

24 bm. po południu operator koparki podczas prowadzenia prac ziemnych przerwał przewód gazowy. Z powodu wycieku stężenie gazu było na tyle duże, że istniało realne zagrożenie jego wybuchu. 


fot.Rafał MorawskiPolicjanci z KPP Lubaczów zdecydowali o ewakuacji ponad 30 osób z 10 pobliskich domów. Dzięki sprawnej akcji służb ratowniczych i pracowników pogotowia gazowego zażegnano niebezpieczeństwo.


fot.KPP Lubaczów


fot.KPP Lubaczów


fot.KPP Lubaczów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama