Starosta jarosławski Stanisław Kłopot zaapelował do osób, chcących odwiedzić siedzibę starostwa, o rozważne konieczności wizyty i bezpośredniego korzystania z usług urzędu w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem. Dodatkowo poinformował, że punkt rejestracji pojazdów w Radymnie, prowadzony przez starostwo, został zamknięty.
Apel starosty S. Kłopota dotyczy szczególnie tych osób, które w ostatnim czasie wróciły z państw, gdzie występuje zwiększone zagrożenie koronawirusem (Włochy, Niemcy, Hiszpania, Francja, kraje azjatyckie) oraz z objawami chorób zakaźnych.
– Przemyślicie Państwo możliwość załatwienia sprawy w urzędzie w późniejszym terminie! Prośba wynika z odpowiedzialności za zdrowie osób korzystających z urzędu i urzędników oraz konieczności podejmowania profilaktycznych działań eliminujących zagrożenie epidemiologiczne – powiedział.
Od jutra, 12 marca br., do końca miesiąca zostaje zawieszony punkt rejestracji pojazdów w Radymnie. Dodatkowo starosta jarosławski zwraca się z apelem, by w przypadkach, które wskazują na potencjalne zagrożenie – szczególnie w przypadku rejestracji samochodów przez osoby zza granicy – bezwzględnie umawiać się telefonicznie, pod numerem telefonu 16 624-62-30 lub za pomocą elektronicznego systemu rejestracji pojazdów, dostępnego na stronie starostwa https://rezerwacje.jaroslawski.pl/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No to ciekawe, gdzie mam odebrać "twardy" dowód rejestracyjny.
A do czego niezbędny jest teraz ci ten dowód? Lepiej sprawdź czy jeszcze jest makaron na półkach.
P...yć makaron, za granice na miękkim nie pojadę.
No to teraz wieś zjedzie do miasta, czy to jest mądre ?
Kuźwa, mieszczuch z Łaz Kostkowskich się odezwał.
A do czego ci makaron jak i tak cię wirus zabije;)
No to ciekawe, gdzie mam odebrać "twardy" dowód rejestracyjny.
A do czego niezbędny jest teraz ci ten dowód? Lepiej sprawdź czy jeszcze jest makaron na półkach.
P...yć makaron, za granice na miękkim nie pojadę.