Dowódca 14. dywizjonu artylerii samobieżnej i burmistrz Jarosławia zapraszają dziś, 4 bm., na uroczyste obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii. Podczas dnia otwartego na terenie koszar zostanie odsłonięty obelisk, a na Rynku odbędą się m.in. pokaz sprzętu wojskowego oraz apel.
godz. 11.00 – odsłonięcie obelisku na terenie koszar
godz. 12.00– pokaz sprzętu wojskowego na rynku
godz. 13.00 – Msza św. w kościele pw. Bożego Ciała
godz. 14.30 – uroczysty apel z okazji Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze