Wniebowzięci nie próżnują. Tym razem oddają w Wasze ręce materiał z podniebnych, lipcowych wojaży nad parkiem w Krasiczynie.
Niebawem kolejne produkcje duetu przemyślan Wniebowzięci.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.coś pięknego, super ujęcie ze ścieżki, jakby się nią szło. Może kiedyś film o Arboretum?
coś pięknego, super ujęcie ze ścieżki, jakby się nią szło. Może kiedyś film o Arboretum?