21 września br. wszystkie zespoły z naszego regionu, występujące w IV lidze podkarpackiej, rozegrały swoje mecze w ramach 9. kolejki spotkań.
Kiedy w piątek, 20 września br., lider tabeli Korona Rzeszów zremisował w Sanoku z tamtejszą Ekoball Stalą, stało się jasne, że dzień później, 21 września br., w Wiązownicy dojdzie do pojedynku, którego zwycięzca zasiądzie w fotelu lidera. Tamtejszy KS, trzecia ekipa w tabeli, mierzył się z drugą Stalą II Mielec. Podopieczni grającego trenera Witalija Sokołenki rozegrali znakomity mecz. Pewnie pokonali bardzo groźne rezerwy I-ligowca 3:0 (2:0) i zostali liderem rozgrywek! Dwie bramki zdobył Konrad Buć, jedną Jakub Bałanda.
W derbach powiatu jarosławskiego JKS 1909 bez problemów uporał się w beniaminkiem z Pruchnika. Wygrał 4:0 (0:0). Bramki strzelili: Kamil Bała 2, Oliwier Pilch i Sebastian Pawlak.
Dwie pozostałe nasze ekipy, występujące w tej klasie rozgrywkowej, czyli Piast Tuczempy i Polonia Przemyśl zdobyli po jednym punkcie. Ale zarówno ci pierwsi, jak i drudzy, mogą sobie pluć w brodę. Mieli przewagę w spotkaniach z Igloopolem Dębica i Głogovią Głogów Małopolski, mieli wyborne sytuacje do zdobycia bramki, ale zakończyło się na dobrych chęciach i bezbramkowych remisach.
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 0:0
Igloopol: Psioda – Wiszyński, Stefanik, D. Socha, T. Nalepka – Syguła, Janus, Zaskalski (75. Ochab), Stańczyk (80. Pyskaty) – P. Nalepka, K. Rokita (83. D. Rokita).
Piast: Strawa – Demski, Sobol, Noga, Pasaj – Wielgosz (85. T. Socha), Pluta (80. Benc), Kloc, Czub – Wiącek – Buczkowski (85. Jaroch).
Sędziował: Rafał Szydełko (Rzeszów). Żółte kartki: Wiszyński, P. Nalepka oraz Noga i Pluta. Czerwona kartka: T. Nalepka (44. – faul). Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze