Reklama

Ktoś wyrzucił nowo narodzone kocięta w plastikowym worku ze śmieciami

Dzięki interwencji przemyślanki udało się uratować życie trzem kociakom.

Wczoraj, 9 czerwca, około godz. 21 na ulicy Smolki w Przemyślu kobieta przechodząca obok kontenerów na śmieci usłyszała pisk. Zaniepokojona powiadomił policję i straż miejską. Funkcjonariusze przeszukali kosz z odpadami, gdzie znaleźli zawinięte w czarny worek razem ze śmieciami trzy maleńkie koty.

Interweniujący funkcjonariusze natychmiast powiadomili weterynarza, który stwierdził, że są to nowo narodzone kocięta wymagające fachowej pomocy. Funkcjonariusze ustalają, kto usiłował zabić zwierzęta. Zwyrodnialec naruszył przepisy o ochronie zwierząt, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Reklama

 


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2015-06-10 19:56:03

    ja bym tego bydlaka wsadziła do wora i do śmieci albo na środek jeziora 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ozz - niezalogowany 2015-06-10 22:12:16

    A ja jestem ciekaw kim jest taki np. pan rzeźnik, który uśmierca na akord dziesiątki i setki zwierząt - zwyrodnialcem, a może dobrodziejem ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ozz - niezalogowany 2015-06-10 23:06:47

    Mistrzowie hipokryzji - SĄDY OSTATECZNE - Newsweek.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama