2 i 3 listopada br. piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 15. kolejkę mistrzowskich spotkań.
„Niezawodny i nieśmiertelny, król Wólki Pełkińskiej dał zwycięstwo w Puławach” – taka informacja „na gorąco”, tuż po zakończeniu spotkania, pojawiła się na internetowej stronie Wólczanki Stal Systems. Chyba niewielu nie wiedziało, o kim administrator napisał. To Krzysztof Pietluch, kapitan zespołu, legenda klubu, strzelec dziesiątek bramek dla tej ekipy. Pojedynek w Puławach rozpoczął na ławce rezerwowych. 5 minut po wejściu na murawę celnym strzałem zapewnił swojej drużynie komplet punktów. Dzięki wygranej 0:1 (0:0), Wólczanka Stal Systems jest jedną ekipą, która jeszcze nie przegrała na wyjeździe. W dziesięciu wyjazdowych meczach zdobyła aż 20 punktów!
Mimo prowadzenia do przerwy dwiema bramkami ta sztuka nie udała się Texom Sokołowi Sieniawa. Z potyczki z outsiderem wyszedł ostatecznie z jednym punktem, który – patrząc na przebieg spotkania – jest porażką ekipy Ryszarda Kuźmy.
Podlasie Biała Podlaska – Texom Sokół Sieniawa 2:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Buczek 11. min (karny), 0:2 Ochał 14. min, 1:2 Andrzejuk 58. min, 2:2 Martynek 78. min.
Podlasie: Wrzosek – Marczuk, Kosieradzki, Konaszewski, Jastrzębski – Andrzejuk, Kaznocha, Dmowski, Buzun – Martynek (85. Nieścieruk), Zabielski.
Texom Sokół: Korziewicz – Skała, Padiasek, Burka, Lis (83. Skrzypek) – Drelich – Rogala (76. Majda), Jędryas, Ochał, Brocki (64. Hass) – Buczek (72. Purcha).
Sędziował: Dariusz Wasil (Lublin). Żółte kartki: Martynek, Konaszewski, Kosieradzki, Marczuk, Zabielski, Dmowski oraz Buczek i Padiasek. Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze