W grodzie nad Sanem zwolenników wideofilmowania z ptasiej perspektywy jest coraz więcej.
Kolejne wideo ukazujące piękno naszego miasta, tym razem zrealizowane przez Polski Dron. – W tym tygodniu rozpoczynamy nową firmę w Przemyślu. Lataniem i pomysłem zainspirował mnie kolego, który zrobił "B" – latający samochód – mówi autor nagrania. Zobaczcie z nami jego pierwsze podniebne kroki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trochę ciemny, ale bardzo spoko jak na pierwszy raz, trzeba trenować i powodzenia. Fajnie, że ludziom się chce robić takie rzeczy.
Wyglonda niesamowicie profesjonalna robota
WooW ale super... tak film reklamowy dla miasta powinien wyglądać
Zakochałam się ponownie w moim mieście
Dobry kierunek ale następnym razem proponowałbym skrócić... o 80%
Przemyśl jest jedyny a historię ma niesamowitą. Pięknie aż serce rośnie.
Trochę ciemny, ale bardzo spoko jak na pierwszy raz, trzeba trenować i powodzenia. Fajnie, że ludziom się chce robić takie rzeczy.
Wyglonda niesamowicie profesjonalna robota
film robi niesamowite wrażenie