Reklama

Ludzkie kości odnaleziono podczas prac ziemnych

13/04/2016 13:04

Do ujawnienia szczątków doszło w poniedziałek (11 bm.) na terenie jednej z posesji w Laszkach. Pracujący na miejscu operator koparki wykopał z ziemi kilkanaście fragmentów ludzkich kości.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów wygląd i struktura odnalezionych kości świadczą o tym, że od wielu lat znajdowały się w ziemi,  jednak na tym terenie nie było w ostatnich latach usytuowane żadne miejsce pochówku.   Na wniosek prokuratora kości zostały zabezpieczne.  Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie. 
AM, KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bogdan - niezalogowany 2016-05-26 11:10:41

    Na mojej budowie wykopano szczatki ludzkie prawdopodobnie z czasow II wojny prokurator tez zabezpieczyl szczatki ale tylko te co byly widoczne uplywa miesiac czasu nic w tej sprawie sie nie dzieje ja jako wlasciciel dzialki nie mam zadnych informacji co dalej deszcz wypukuje nastepne szczatki i ciekaw jestem co dalej.Troche dziwnie to nasze panstwo dziala ciekawy jestem czy w obu przypadkach tak samo to dziala.Bogdan z Podkarpacia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama