Do ujawnienia szczątków doszło w poniedziałek (11 bm.) na terenie jednej z posesji w Laszkach. Pracujący na miejscu operator koparki wykopał z ziemi kilkanaście fragmentów ludzkich kości.
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów wygląd i struktura odnalezionych kości świadczą o tym, że od wielu lat znajdowały się w ziemi, jednak na tym terenie nie było w ostatnich latach usytuowane żadne miejsce pochówku. Na wniosek prokuratora kości zostały zabezpieczne. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na mojej budowie wykopano szczatki ludzkie prawdopodobnie z czasow II wojny prokurator tez zabezpieczyl szczatki ale tylko te co byly widoczne uplywa miesiac czasu nic w tej sprawie sie nie dzieje ja jako wlasciciel dzialki nie mam zadnych informacji co dalej deszcz wypukuje nastepne szczatki i ciekaw jestem co dalej.Troche dziwnie to nasze panstwo dziala ciekawy jestem czy w obu przypadkach tak samo to dziala.Bogdan z Podkarpacia
Na mojej budowie wykopano szczatki ludzkie prawdopodobnie z czasow II wojny prokurator tez zabezpieczyl szczatki ale tylko te co byly widoczne uplywa miesiac czasu nic w tej sprawie sie nie dzieje ja jako wlasciciel dzialki nie mam zadnych informacji co dalej deszcz wypukuje nastepne szczatki i ciekaw jestem co dalej.Troche dziwnie to nasze panstwo dziala ciekawy jestem czy w obu przypadkach tak samo to dziala.Bogdan z Podkarpacia