II Międzynarodowy Turniej Smaków Regionalnych Nalewek, gry miejskie, moc koncertów i zabaw, a na finisz XXXV Narolskie Biegi Uliczne – przez 3 dni, od 1 – 3 maja, Narol zatętni życiem.
We wtorek, od g. 13 zagrają m.in.: Chór Tanew, Uśmiechnięte buziaki, Pawlaki i kapela Jędrusie. Będą pokazy tańca, recytacje i inne. O 18.30 rozstrzygnięcie turnieju, a potem show iluzji i magii w wykonaniu Michała Zaorskiego.
W środę warsztaty tworzenia nalewek, prelekcja Adama Łukawskiego i wieczorny koncert „W hołdzie dla Niepodległej” zespołu Unanime. W czwartek w kościele pw. Narodzenia NMP uroczysta msza w intencji ojczyzny i strażaków, nadanie odznaczeń, a potem już święto biegaczy.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze