– Kiedyś, jadąc wózkiem, musiałam zrobić spore kółko, aby się dostać na ulicę Glazera. Teraz, dzięki tym schodom, znacznie skracam sobie drogę – podobnych głosów wśród mieszkańców osiedla przy ulicy Glazera jest znacznie więcej. Niby błaha sprawa, a zadowoliła setki osób.
Od dłuższego czasu śledziliśmy starania mieszkańców kilku bloków na osiedlu Glazera i ulicy Skośnej, którzy wydeptywali wszystkie dostępne ścieżki, aby odpowiedzialne instytucje pozytywnie zareagowały na ich prośby. W pierwszym przypadku chodziło o budowę podwójnych schodów na wysokości bloków od numeru 32 do 38. W drugim o kompleksowy remont wspomnianej ulicy Skośnej, której fatalna do tej pory nawierzchnia przez lata dawała się we znaki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dzie ony te schody zrobiły bo nie kojarzę .
odremontowane schody to super tylko idąc z dzieckiem musimy bardzo uważać na jadące samochody. Przy wjazdach od strony Wróblewskiego brakuje znaku strefa zamieszkania dając pierwszeństwo pieszym. Tylko czekać jak dojdzie do wypadku....
Dzie ony te schody zrobiły bo nie kojarzę .
odremontowane schody to super tylko idąc z dzieckiem musimy bardzo uważać na jadące samochody. Przy wjazdach od strony Wróblewskiego brakuje znaku strefa zamieszkania dając pierwszeństwo pieszym. Tylko czekać jak dojdzie do wypadku....