Reklama

Mamy w Jarosławiu chyba najdroższe paliwo w kraju

06/04/2021 14:51

– Jeżdżę dużo po Polsce, a także Europie i zachodzę w głowę, jak to się dzieje, że mamy w Jarosławiu chyba najdroższe paliwo w kraju, a przynajmniej w naszym regionie.

Nawet w nieodległym Przemyślu, Oleszycach czy Lubaczowie można zatankować taniej, bo różnica na litrze wynosi jakieś 30 groszy. Strasznie to irytujące i niejednokrotnie wolę zatankować w innej miejscowości regionu, jeśli mam takową okazję, by nie przepłacać. Z czego wynika taki stan rzeczy.
Jarosławianin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    BMWe - niezalogowany 2021-04-06 15:24:08

    Do waszych BMWe musi być drogie paliwo  na innym nie pojadom te wasze wiejskie fury

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2021-04-06 15:52:45

    Dobrze że twoje POJADOM miejskie fury. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aaa - niezalogowany 2021-04-06 16:10:13

    Na Ukrainie tak jest :) witamy w Jarosławiu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama