– Jeżdżę dużo po Polsce, a także Europie i zachodzę w głowę, jak to się dzieje, że mamy w Jarosławiu chyba najdroższe paliwo w kraju, a przynajmniej w naszym regionie.
Nawet w nieodległym Przemyślu, Oleszycach czy Lubaczowie można zatankować taniej, bo różnica na litrze wynosi jakieś 30 groszy. Strasznie to irytujące i niejednokrotnie wolę zatankować w innej miejscowości regionu, jeśli mam takową okazję, by nie przepłacać. Z czego wynika taki stan rzeczy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Do waszych BMWe musi być drogie paliwo na innym nie pojadom te wasze wiejskie fury
Na Ukrainie tak jest :) witamy w Jarosławiu.
Nie "pojadom" a "pojadą" A "wasze" powinno pisać się z dużej litery.Ale na jakim poziomie komentarz na takim i gramatyka . . .
W Jarosławiu jeszcze nie jest tak źle proponuję zobaczyć w radymnie tu jest dopiero zdzierstwo.
Trzeba by bylo tak przez dwa tygodnie zrobic taki bunt i nie tankowac w Jaroslawiu moze by to czegos nauczylo jaroslawskich biznesmenow. Najblizej Jaroslawia to Gorzyce.
Mam rodzinę w Przemyślu i przy okazji odwiedzin tankuje i to ok. 30 gr na litrze.
Zmowy cenowe do UOKiK z nimi. Na dodatek to jeszcze pod narodowymi markami.
Mieszkam w Radymnie, a jak czasem w Jarosławiu "komornik" zaświeci, tankuje na WATKEMie, taniej ok 20 gr niż w Radymnie, a najczęściej w Przemyślu pod LeClerkiem - nawet 40 gr taniej niż w Radymnie> Jarosławianie - NIE NARZEKAJCIE! dziś u nas PB95 kosztuje 5,48 zł
Ja mam ten luksus, że co tydzień jadę przez Dębice. Cena o 60 gr taniej niż w Radymnie. Wystarczy na drugim zjeździe zjechać. Zaraz za zjazdem jest stacja paliw.
Na BP Wierzbna w czwartki można kupić Ultimate o 30 groszy taniej.
Do waszych BMWe musi być drogie paliwo na innym nie pojadom te wasze wiejskie fury
Dobrze że twoje POJADOM miejskie fury.
Na Ukrainie tak jest :) witamy w Jarosławiu.