Ponad 60 uczestników uczestniczyło w pierwszym rajdzie zorganizowanym w ramach cyklu - Starosta Jarosławski zaprasza – Aktywny Powiat. Nordic-walking z instruktorami. Uczestnicy przeszli w niedzielę, 9 października trasę Jodłówka – Mechowa Góra – Świebodna.
Rajd przebiegał dwoma trasami. Pierwsza liczyła 5 kilometrów. Druga była dwukrotnie dłuższa. Towarzyszyły mu ćwiczenia oraz gry i zabawy z wykorzystaniem kijków nordic- walking prowadzone prze instruktorów. Uczestnicy odwiedzili sanktuarium w Jodłówce oraz weszli naMechową Górę, najwyższe wzniesienie w powiecie jarosławskim. W następnym roku mają być organizowane kolejne rajdy po ciekawych miejscach powiatu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Byłam i jestem bardzo zadowolona, bo świetna zabawa na świeżym powietrzu pod kierunkiem instruktorów. O pięknych widokach nie wspomnę, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Gratulacje dla organizatorów i czekam na następne rajdy :)
Ja również byłem i świetnie się bawiłem. Super inicjatywa, oby więcej takich akcji w naszym powiecie.
Byłam i jestem bardzo zadowolona, bo świetna zabawa na świeżym powietrzu pod kierunkiem instruktorów. O pięknych widokach nie wspomnę, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Gratulacje dla organizatorów i czekam na następne rajdy :)
Ja również byłem i świetnie się bawiłem. Super inicjatywa, oby więcej takich akcji w naszym powiecie.