Zespół Szkół w Huwnikach w gminie Fredropol ma wreszcie pełnowymiarową salę gimnastyczną, która jest dumą całej miejscowości i gminy. Czekano na nią wiele lat.
W szkole w Huwnikach uczą się dzieci nie tylko z tej miejscowości, ale i z wszystkich okolicznych, by wymienić: Makową, Leszczyny, Posadę Rybotycką, Gruszową czy Koniuszę, Nowe Sady, Kalwarię Pacławską. Budowę hali sportowej rozpoczęto jeszcze w[paywall] 2009 r., gdy wójtem był Zbigniew Żak. Stan surowy gotowy był rok później. Na dokończenie trzeba było jednak czekać długie siedem lat. Wiosną 2017 r. przystąpiono do drugiego etapu, który zakończono w lutym br. Wykonawcą zadania była firma Antoniego Bara z Przemyśla. Szkoła zyskała nie tylko salę gimnastyczną z prawdziwego zdarzenia, ale też nowe pomieszczenia lekcyjne. Pozwolenie na użytkowanie uzyskano 14 marca 2018 r. Natomiast uroczyste otwarcie oraz symboliczne przecięcie wstęgi i poświęcenie obiektu nastąpiło 10 czerwca. Wydarzenie zgromadziło wielu gości, uczniów i mieszkańców.
Dyrektor Zespołu Szkół Agnieszka Misiewicz przyznała, że jest to wyjątkowy dzień, na który czekano od wielu lat. – Udało się. Jesteśmy w pięknym, nowym budynku, w którym mamy idealną halę gimnastyczną. Lekcje wychowania fizycznego przeszły z korytarza do warunków spełniających normy XXI wieku. Tutaj też znalazły się sale lekcyjne, gabinety i w pełni wyposażona siłownia. Możemy mówić, że mamy szkołę nowoczesną – powiedziała.
– Marzenia się spełniają, warto marzyć – powiedział wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek. – Marzeniem wielu osób było, aby jak najszybciej powstała hala gimnastyczna, aby powstały nowe sale lekcyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny. Od pierwszego dnia, gdy zostałem wybrany na stanowisko wójta, również moim marzeniem było jak najszybsze dokończenie tej inwestycji – mówił, zaznaczając, że to największa inwestycja budowlana w tej gminie.
Dane charakterystyczne:
Kubatura: 8 863 m sześc.
Powierzchnia zabudowy: 748 m kw.
Powierzchnia całkowita budynku: 1 232 m kw.
Liczba kondygnacji: 4Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I tak ma być , Żurawica , Bircza , teraz Huwniki i wiele wiele innych wsi i miasteczek mają hale sportowe a zadupie Przemyśl jedynie dużą salę prze Mickiewicza , przedwojenna ujeżdżalnia koni wojskowych . Kurwa mać , to ma być gospodarz , ojciec miasta , od 16 lat picuje , fantazjuje czasem majaczy o zespołach basenów , jakieś sale do badmintona , buduje i nie kończy bunkra na zjeździe narciarskim , pakuje samorządowa kasę na zawsze deficytowy stok narciarski , a tu przykład dają pod przemyskie wsie jak Bircza czy Huwniki które budują hale dla swoich młodych mieszkańców. Nich ten Choma jednak jedzie do Birczy czy Huwnik zapytać jak oni to robią bo on od 16 lat nic nie może.
W Gminie Wiejskiej Przemyśl obecny włodarz też obiecał, że wybuduje w jeden rok sale gimnastyczną z prawdziwego zdarzenia. Jak widać kiełbasa wyborcza dla ciemnego ludu ciągle działa. Czas na zmiany w Gminie Wiejskiej Przemyśl.
Poczekaj, poczekaj. Już niedługo Janusz Hamryszczak też będzie obiecywał i tak go pajace wybiorą.
DOC nie wiem czy odróżniasz Gminę Miejską od Wiejskiej.
A ile długu ma gmina czy ktoś to sprawdził. Wszystko zrobione na przysłowiową tzw.kreche
I tak ma być , Żurawica , Bircza , teraz Huwniki i wiele wiele innych wsi i miasteczek mają hale sportowe a zadupie Przemyśl jedynie dużą salę prze Mickiewicza , przedwojenna ujeżdżalnia koni wojskowych . Kurwa mać , to ma być gospodarz , ojciec miasta , od 16 lat picuje , fantazjuje czasem majaczy o zespołach basenów , jakieś sale do badmintona , buduje i nie kończy bunkra na zjeździe narciarskim , pakuje samorządowa kasę na zawsze deficytowy stok narciarski , a tu przykład dają pod przemyskie wsie jak Bircza czy Huwniki które budują hale dla swoich młodych mieszkańców. Nich ten Choma jednak jedzie do Birczy czy Huwnik zapytać jak oni to robią bo on od 16 lat nic nie może.
W Gminie Wiejskiej Przemyśl obecny włodarz też obiecał, że wybuduje w jeden rok sale gimnastyczną z prawdziwego zdarzenia. Jak widać kiełbasa wyborcza dla ciemnego ludu ciągle działa. Czas na zmiany w Gminie Wiejskiej Przemyśl.
Poczekaj, poczekaj. Już niedługo Janusz Hamryszczak też będzie obiecywał i tak go pajace wybiorą.