Dziś mam dla Was kolejny świetny muzyczny akcent. Tym razem w wykonaniu Harcerskiej Orkiestry Dętej Hufca Ziemi Przemyskiej w Żurawicy, która zgromadziła się online!
– Co roku orkiestra harcerska uświetnia uroczystości gminne z okazji święta Konstytucji 3 Maja w Żurawicy. W tym roku, z wiadomych przyczyn, było to niemożliwe, więc wspólnie z Jackiem, a którym prowadzimy orkiestrę, wpadliśmy na pomysł, żeby właśnie w taki sposób spróbować uczcić tegoroczną rocznicę wydarzenia. Było to bardzo trudne, ale naprawdę wspaniała młodzież grająca w orkiestrze poradziła sobie z tym wyzwaniem wyśmienicie – podsumowuje Tomasz Łaskarzewski.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gratulacje ! Świetny pomysł i doskonałe wykonanie !
Extra!
REWELACJA!Brawo Młodzież!Brawo Pomysłodawca!.
Brawo!!!