Wniebowzięci po raz kolejny zabierają nas w zapierający dech lot nad Przemyślem. Rozwijającą się przez niemal kilometr wstęgę Sanu uwieczniono leniwego, listopadowego poranka – tuż przed godz. 9 Dnia Wszystkich Świętych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Coś pięknego, kocham takie długie ujęcia w filmach też.
No fajne! Ale widzę Przemyśl w ruinie !!!! I to pisowski !A jak inne miasta w Polsce też ruiny ??? !Proszę o linki z filmami z dronów, bo to teraz trendy! :))
Aha i proszę to podesłać na ul . Nowowiejską w Warszawie i w promocji na ul. Wiejską tam siedzą teraz promotorzy "Polski w ruinie"
Coś pięknego, kocham takie długie ujęcia w filmach też.
No fajne! Ale widzę Przemyśl w ruinie !!!! I to pisowski !A jak inne miasta w Polsce też ruiny ??? !Proszę o linki z filmami z dronów, bo to teraz trendy! :))
Aha i proszę to podesłać na ul . Nowowiejską w Warszawie i w promocji na ul. Wiejską tam siedzą teraz promotorzy "Polski w ruinie"