Reklama

Miał przy sobie marihuanę i haszysz

01/09/2016 13:03

W wtorek, 30 sierpnia, policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili u młodego mieszkańca Jarosławia susz marihuany i haszysz. 20-latek już usłyszał zarzuty.

W chwili zatrzymania młody mężczyzna miał przy sobie susz marihuany i grudkę haszyszu. Środki odurzające zabezpieczono i jeszcze tego samego dnia przesłuchano 20-latka. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków zabronionych ustawą. – Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolnosci do lat 3 – informuje KPP Jarosław.


JZ, KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    janek - niezalogowany 2016-09-02 00:52:16

    zniszcie mu życie za 2 g trawy :/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    NarkotykiNie - niezalogowany 2016-09-04 09:48:41

    Tępić ćpunów !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości