W wtorek, 30 sierpnia, policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili u młodego mieszkańca Jarosławia susz marihuany i haszysz. 20-latek już usłyszał zarzuty.
W chwili zatrzymania młody mężczyzna miał przy sobie susz marihuany i grudkę haszyszu. Środki odurzające zabezpieczono i jeszcze tego samego dnia przesłuchano 20-latka. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków zabronionych ustawą. – Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolnosci do lat 3 – informuje KPP Jarosław.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
zniszcie mu życie za 2 g trawy :/
Tępić ćpunów !