Zakończył się spór między Urzędem Miasta Jarosławia, a pierwszym wykonawcą przedszkola na osiedlu Kombatantów. Sąd uznał, iż rację miała firma i ratusz musi zapłacić jej 76 tys. zł kary umownej oraz ponieść koszty postępowania w wysokości prawie 18 tys. zł.
Wart ponad 6,5 mln zł budynek Miejskiego Przedszkola nr 10 w Jarosławiu oddano we wrześniu 2013 r. Jego budowę rozpoczęła jarosławska firma budowlana, jednak w trakcie prac doszło do nieporozumień między nią a ratuszem. Przedstawiciele firmy twierdzili, że w projekcie budynku są błędy, które mogą mieć wpływ na jego funkcjonowanie. Ratusz nie zgadzał się z tymi uwagami i w końcu zerwał umowę, a następnie wybrał do zakończenia prac inną firmę. Pierwszy wykonawca odwołał się do sądu. Po kilku latach sprawa znalazła swój finał i miasto musi karę zapłacić.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No to jest właśnie ta oszczędność i gospodarność Ratusza a ściślej jej "SZEFA" za którą dostał podwyżkę (teraz powinien z niej tą karę zapłacić)
A która firma za czasów PIS wszystko wygrywała od 10 lat. Jest tylko 1 i mieści sie na Poniatowskiego
a co to za firma ???
No to jest właśnie ta oszczędność i gospodarność Ratusza a ściślej jej "SZEFA" za którą dostał podwyżkę (teraz powinien z niej tą karę zapłacić)
A która firma za czasów PIS wszystko wygrywała od 10 lat. Jest tylko 1 i mieści sie na Poniatowskiego