Reklama

Mieszkanka Oleszyc wypadła z okna i zginęła na miejscu

19/08/2016 12:06

W czwartek (11 bm.) rano przed jednym z bloków znaleziono ciało 86-letniej mieszkanki Oleszyc. Prawdopodobnie wypadła z okna mieszkania na drugim piętrze.

Informację o znalezieniu ciała kobiety odebrał około 6 rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Na miejscu przeprowadzono oględziny, w których uczestniczył prokurator.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Prokuratura nadal wyjaśnia okoliczności śmieci 86-letniej kobiety – poinformowała rzecznik prasowy lubaczowskiej komendy policji, sierżant sztabowy Monika Tomczyszyn-Pachołek.

Z relacji okolicznych mieszkańców wynika, że kobieta mieszkała z mężem. Do zdarzenia doszło około 3 w nocy. Mężczyzna dopiero rano zobaczył otwarte okno i o tym, co się stało, zawiadomił policję. Ze względu na wiek śmierć nastąpiła na miejscu.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Husarian - niezalogowany 2016-08-19 14:27:54

    To  blok  w  Oleszycach na  os.  Ksiecia  Sapiehy  !  Jak  mozna  pomylic  lubaczow  z  Oleszycami.  Porazka redakcja   ////  (*)(*)(*) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bebebbe - niezalogowany 2016-08-19 14:53:28

    hahahahah zdecydujcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oleszyce czy Lubaczow

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości