W czwartek (11 bm.) rano przed jednym z bloków znaleziono ciało 86-letniej mieszkanki Oleszyc. Prawdopodobnie wypadła z okna mieszkania na drugim piętrze.
Informację o znalezieniu ciała kobiety odebrał około 6 rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Na miejscu przeprowadzono oględziny, w których uczestniczył prokurator.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Prokuratura nadal wyjaśnia okoliczności śmieci 86-letniej kobiety – poinformowała rzecznik prasowy lubaczowskiej komendy policji, sierżant sztabowy Monika Tomczyszyn-Pachołek.
Z relacji okolicznych mieszkańców wynika, że kobieta mieszkała z mężem. Do zdarzenia doszło około 3 w nocy. Mężczyzna dopiero rano zobaczył otwarte okno i o tym, co się stało, zawiadomił policję. Ze względu na wiek śmierć nastąpiła na miejscu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To blok w Oleszycach na os. Ksiecia Sapiehy ! Jak mozna pomylic lubaczow z Oleszycami. Porazka redakcja //// (*)(*)(*)
hahahahah zdecydujcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oleszyce czy Lubaczow
To blok w Oleszycach na os. Ksiecia Sapiehy ! Jak mozna pomylic lubaczow z Oleszycami. Porazka redakcja //// (*)(*)(*)
hahahahah zdecydujcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oleszyce czy Lubaczow