W okresie okołoświątecznym nie mogliśmy narzekać na brak gości. Z życzeniami, dobrym słowem i drobnymi upominkami dotarły do nas między innymi delegacje z Przedszkola Językowego „Promyczek” i Przedszkola nr 14 w Przemyślu.
Jacek Król i Jacek Augustyn razem z wychowawczynią Moniką Dubiel odrobinę świątecznej energii przekazali nam od całej społeczności Przedszkola nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego. Ciepłe życzenia świąteczne i noworoczne wyrecytowali też w naszych progach Zosia, Lena i Filip z „Promyczka”, którzy przybyli do nas z paniami Izabelą Skolarczyk i Adrianną Borek-Paską.
Oby się spełniły i kolejny 2025 rok był dla nas owocnym czasem, pełnym spokoju i realizacji ważnych przedsięwzięć.
Dziękujemy za pamięć i upominki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze