Reklama

Mili goście w naszych progach

W okresie okołoświątecznym nie mogliśmy narzekać na brak gości. Z życzeniami, dobrym słowem i drobnymi upominkami dotarły do nas między innymi delegacje z Przedszkola Językowego „Promyczek” i Przedszkola nr 14 w Przemyślu.

Jacek Król i Jacek Augustyn razem z wychowawczynią Moniką Dubiel odrobinę świątecznej energii przekazali nam od całej społeczności Przedszkola nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego. Ciepłe życzenia świąteczne i noworoczne wyrecytowali też w naszych progach Zosia, Lena i Filip z „Promyczka”, którzy przybyli do nas z paniami Izabelą Skolarczyk i Adrianną Borek-Paską.

Oby się spełniły i kolejny 2025 rok był dla nas owocnym czasem, pełnym spokoju i realizacji ważnych przedsięwzięć.

Dziękujemy za pamięć i upominki.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/12/2024 16:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama