Reklama

Ministranci zawalczą w piłkarskim turnieju

24 marca, o godzinie 9, w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu rozegrane zostaną V Halowe Mistrzostwa Ministranckie Przemyśla i Powiatu Przemyskiego w piłkę nożną.

W szranki staną zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi, którzy są ministrantami i członkami klubów parafialnych. Wspólnie będą udowadniać nie tylko swoje piłkarskie zdolności, ale także promować tę dyscyplinę jako sposób na pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Każda drużyna z miejsc od 1 do 3 otrzyma puchar i cenne nagrody rzeczowe. Organizatorami są parafia pw. św. Józefa w Przemyślu – Salezjanie oraz Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „Orlęta” w Przemyślu.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości