24 marca, o godzinie 9, w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu rozegrane zostaną V Halowe Mistrzostwa Ministranckie Przemyśla i Powiatu Przemyskiego w piłkę nożną.
W szranki staną zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi, którzy są ministrantami i członkami klubów parafialnych. Wspólnie będą udowadniać nie tylko swoje piłkarskie zdolności, ale także promować tę dyscyplinę jako sposób na pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Każda drużyna z miejsc od 1 do 3 otrzyma puchar i cenne nagrody rzeczowe. Organizatorami są parafia pw. św. Józefa w Przemyślu – Salezjanie oraz Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „Orlęta” w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze