Jedna z legend polskiej lekkoatletyki, wielokrotny medalista mistrzostw Europy i świata Władysław Kozakiewicz przyjedzie do Przemyśla.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 maja br., w Zespole Szkół Medycznych w Przemyślu. Spotkanie z mistrzem olimpijskim w skoku o tyczce z Moskwy (1980 r.) będzie otwarte. Przyjść może każdy. Początek o godzinie 15. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak to prawda, nie rozumiem dlaczego z takiego obrzydliwego gestu zrobili ogromna sztuke. To cos, co sie absolutnie w glowie nie miesci. Nie chcialbym obrazac nas polakow ale nie widze innej narodowosci, ktora bylaby do tego zdolna. Zreszta on juz nie jest polakiem. Tak bardzo kochal Polske, ze wyjechal. A teraz sie reklamuje i pisze ksiazki. Niech zostaje tam gdzie wyjechal, czyli w Niemczech. Nie chcemy jego wiecej widziec ani slyszec.
Ten gest to rzeczywiście niezwykle kulturalna "odpowiedź"! Proponuję wsłuchiwać się w gwizdy polskich kibiców kiedy nasi grają z "Ruskimi".
Tak to prawda, nie rozumiem dlaczego z takiego obrzydliwego gestu zrobili ogromna sztuke. To cos, co sie absolutnie w glowie nie miesci. Nie chcialbym obrazac nas polakow ale nie widze innej narodowosci, ktora bylaby do tego zdolna. Zreszta on juz nie jest polakiem. Tak bardzo kochal Polske, ze wyjechal. A teraz sie reklamuje i pisze ksiazki. Niech zostaje tam gdzie wyjechal, czyli w Niemczech. Nie chcemy jego wiecej widziec ani slyszec.