Reklama

Mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz w Przemyślu

Jedna z legend polskiej lekkoatletyki, wielokrotny medalista mistrzostw Europy i świata Władysław Kozakiewicz przyjedzie do Przemyśla.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 maja br., w Zespole Szkół Medycznych w Przemyślu. Spotkanie z mistrzem olimpijskim w skoku o tyczce z Moskwy (1980 r.) będzie otwarte. Przyjść może każdy. Początek o godzinie 15. Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bopan_175 2015-05-24 08:30:29

    Ten gest to rzeczywiście niezwykle kulturalna "odpowiedź"! Proponuję wsłuchiwać się w gwizdy polskich kibiców kiedy nasi grają z "Ruskimi".

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rono - niezalogowany 2015-06-14 21:00:23

    Tak to prawda, nie rozumiem dlaczego z takiego obrzydliwego gestu zrobili ogromna sztuke. To cos, co sie absolutnie w glowie nie miesci. Nie chcialbym obrazac nas polakow ale nie widze innej narodowosci, ktora bylaby do tego zdolna.  Zreszta on juz nie jest polakiem. Tak bardzo kochal Polske, ze wyjechal. A teraz sie reklamuje i pisze ksiazki. Niech zostaje tam gdzie wyjechal, czyli w Niemczech. Nie chcemy jego wiecej widziec ani slyszec.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama