Zwierzęta przedostały się przez otwór w ogrodzeniu prywatnej posesji i zaatakowały przechodzącą ulicą mieszkankę Jasła. Pokrzywdzona z obrażeniami trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 bm. Dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił policję o przewiezieniu do szpitala pogryzionej przez psy dziewczyny, 17-letniej mieszkanki Jasła. Jak wynika z ustaleń i zeznań świadka, zwierzęta zaatakowały pokrzywdzoną, gdy ta próbowała uciekać. Bedący w poblizu mężczyzna odgonił psy i wezwał pogotowie. Życiu pogryzionej nastolatki nie zagraża niebezpieczeństwo.
Ustalono, że psy sa własnością 65 – letniego mieszkańca Jasła. Mężczyzna odpowie za nieumyślne spowodowanie bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia. Okoliczności zdarzenia są wyjaśnianie, na tę chwilę wiadomo już, że zwierzęta nie były poddane obowiązkowemu szczepieniu przeciw wściekliznie. O zdarzeniu powiadomiono Sanepid, Powiatowego Lekarza Weterynarii i Urząd Miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To już w Jaśle nie szczepią policmajstrów ??
To już w Jaśle nie szczepią policmajstrów ??