W niedzielę, 4 września, o godz. 9.30 odbędzie się poświęcenie kaplicy szpitalnej oraz nowej części oddziału psychiatrycznego szpitala w Żurawicy. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą pod przewodnictwem abpa Adama Szala. O godz. 12.00 wystartuje Rodzinny Piknik Zdrowia.

W programie: występy lokalnych zespołów, gry i zabawy dla dzieci, licytacja prac artystycznych, możliwość bezpłatnego pomiaru ciśnienia i cukru, pokaz ratownictwa medycznego, porady psychologa oraz specjalisty terapii uzależnień, pokazy służb mundurowych oraz wiele innych atrakcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze