Kierująca fiatem seicento nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście doprowadzając do kolizji. Mężczyzna trafił do szpitala.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem 44-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów, podczas wyjazdu z Pawłosiowa nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście, który poruszał się ulicą Strzelecką w kierunku ul. Lotników – informuje KPP Jarosław. Do wypadku doszło wczoraj (31 sierpnia br.), tuż przed południem, na skrzyżowaniu ulicy Strzeleckiej z drogą powiatową i ul. Pawłosiowską. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.
Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Pokrzywdzony 30-letni mieszkaniec Pawłosiowa trafił do szpitala w Jarosławiu. Pozostał w placówce na leczeniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze