Reklama

Motocyklista ucierpiał w zderzeniu z osobówką

01/09/2016 15:10

Kierująca fiatem seicento nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście doprowadzając do kolizji. Mężczyzna trafił do szpitala.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem 44-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów, podczas wyjazdu z Pawłosiowa nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście, który poruszał się ulicą Strzelecką w kierunku ul. Lotników – informuje KPP Jarosław. Do wypadku doszło wczoraj (31 sierpnia br.), tuż przed południem, na skrzyżowaniu ulicy Strzeleckiej z drogą powiatową i ul. Pawłosiowską. Obydwoje kierujący byli trzeźwi. 

Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Pokrzywdzony 30-letni mieszkaniec Pawłosiowa trafił do szpitala w Jarosławiu. Pozostał w placówce na leczeniu. 


AM, KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości