Do zderzenia motocykla z osobowym nissanem doszło w sobotę, przed godz. 21.30 w Izbiskach.
Kierowca suzuki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z osobowym nissanem. 22-letni motocyklista doznał obrażeń ciała i z miejsca wypadku do mieleckiego szpitala zabrała go karetka pogotowia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze