Reklama

Motocyklista ucierpiał podczas zderzenia z osobówką

Do zderzenia motocykla z osobowym nissanem doszło w sobotę, przed godz. 21.30 w Izbiskach.

Kierowca suzuki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z osobowym nissanem. 22-letni motocyklista doznał obrażeń ciała i z miejsca wypadku do mieleckiego szpitala zabrała go karetka pogotowia.

Kierujący nissanem był trzeźwy, od motocyklisty pobrano krew do badań laboratoryjnych. Policjanci wykonali szkic oraz dokumentacje fotograficzną, które pomogą w ustaleniu przyczyn wypadku.
 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości