Reklama

Mówić jak do słupa...

Ciężko stwierdzić jak długo jeszcze trzeba będzie przypominać kierowcom ten prosty slogan: „Piłeś? Nie jedź!”. Wsiadając „za kółko” po alkoholu narażamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale również innych uczestników ruchu drogowego.

W miniony weekend kontrola prowadzona przez przemyskich policjantów ujawniła dwóch nietrzeźwych kierujących. Czekają ich duże nieprzyjemności. W piątek 29 lipca, medyccy funkcjonariusze zauważyli rowerzystę, który miał duże problemy z jazdą prosto. Okazało się, że 38- letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał w wydychanym powietrzu ponad 3,3 promila alkoholu. Grozi mu wysoki mandat.

56- letni kierowca, który został zatrzymany na ul. Przemysława w Żurawicy miał mniej, bo ponad promil alkoholu w organizmie, ale za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi znacznie surowsza kara: pozbawienia wolności do 2 lat, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Reklama

 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości