Reklama

Na autostradzie A4 straciła panowanie nad autem i uderzyła w naczepę

35-letnia kierująca mazdą nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 17 września, około godz. 9.30, na 550 km autostrady A4 w okolicach węzła w Sędziszowie Małopolskim.

Kierująca trafiła do szpitala, skąd po badaniach została zwolniona. Był trzeźwa. Utrudnienia na tym odcinku trwały niemal 3 godziny.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości