W tym roku w okolicach Wszystkich Świętych po raz pierwszy w Przemyślu funkcjonować będzie darmowa komunikacja miejska. Wszyscy odwiedzający przemyskie cmentarze będą mogli bezpłatnie przemieszczać się specjalnymi liniami A, B, C i D.
Linią A pojedziemy z przystanku Słowackiego PGK, przez ul. Glazera w kierunku ul. Bielskiego. Następnie zjeżdżając serpentynami wrócimy ul. Grunwaldzką i Jagiellońską z powrotem na przystanek mieszczący się przy Cmentarzu Głównym.
Trasa Linii B wygląda podobnie, z tą różnicą, że autobus będzie wjeżdżał na ul. Bielskiego nie przez ul. Glazera, a od strony serpentyn. Linie A i B kursować będą 1 listopada.
Linie C i D będą natomiast kursować w dniach 31 października – 2 listopada w godzinach 10.15 – 14.48 z przystanku „Słowackiego PGK” do przystanku przy ul. Bolesława Śmiałego.
Szczegółowy rozkład na przystankach i na stronie internetowej MZK.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze