Reklama

Na cmentarze dojedziemy darmową komunikacją miejską

30/10/2017 13:30

W tym roku w okolicach Wszystkich Świętych po raz pierwszy w Przemyślu funkcjonować będzie darmowa komunikacja miejska. Wszyscy odwiedzający przemyskie cmentarze będą mogli bezpłatnie przemieszczać się specjalnymi liniami A, B, C i D.

Linią A pojedziemy z przystanku Słowackiego PGK, przez ul. Glazera w kierunku ul. Bielskiego. Następnie zjeżdżając serpentynami wrócimy ul. Grunwaldzką i Jagiellońską z powrotem na przystanek mieszczący się przy Cmentarzu Głównym.

Trasa Linii B wygląda podobnie, z tą różnicą, że autobus będzie wjeżdżał na ul. Bielskiego nie przez ul. Glazera, a od strony serpentyn. Linie A i B kursować będą 1 listopada.

Linie C i D będą natomiast kursować w dniach 31 października – 2 listopada w godzinach 10.15 – 14.48 z przystanku „Słowackiego PGK” do przystanku przy ul. Bolesława Śmiałego.

Szczegółowy rozkład na przystankach i na stronie internetowej MZK.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama