Reklama

Na jednym kole po Monte Cassino

16/07/2016 11:18

Prawie 1,5 promila alkoholu miał kierowca motocykla, którego zatrzymał policjant będący po służbie. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na przemyskim osiedlu Monte Cassino. Przebywający tam funkcjonariusz, na co dzień pracujący w Wydziale Ruchu Drogowego tutejszej Komendy Miejskiej Policji, zwrócił uwagę na motocyklistę. Ten, chociaż znajdował się na drodze publicznej, nie posiadał kasku, a także podejmował ryzykowną jazdę na jednym kole. Kiedy kierowca się zatrzymał, policjant wyczuł od niego woń alkoholu. Przybyły na miejsce patrol poddał go badaniu na trzeźwość, które wykazało prawie 1,5 promila w wydychanym przez niego powietrzu. 31-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, brakowało mu obowiązkowego ubezpieczenia OC, a dodatkowo pojazd nie był zarejestrowany.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości