Sprzeczka dwóch mężczyzn na parkingu podziemnym w Galerii Sanowa zakończyła się użyciem gazu pieprzowego.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 kwietnia, przed godz. 20. – Między dwoma znajomymi mężczyznami doszło do nieporozumienia. Jeden z nich[paywall] użył gazu pieprzowego – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Działanie gazu było tak silne, że przez kilkanaście minut charakterystyczny zapach oraz drapanie w gardle i nosie oraz łzawienie oczu było odczuwalne również dla osób postronnych. Do bezpośrednio poszkodowanego została wezwana karetka. Nikomu jednak nic się nie stało. Nie było również konieczności podejmowania działań dodatkowych. – Policjanci przeprowadzili rozmowę i pouczyli obydwu panów – informuje B. Sebastianka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.bez sensu jest ta strona jezeli trzeba placic za to aby poczytac
za tydzien bedzie artykuł "mężczyzna idąc przez centrum miasta puścił bąka po czym wsiadł w samochód i odjechał" Pozdrawiam autora
nie macie już o czym pisac ?
bez sensu jest ta strona jezeli trzeba placic za to aby poczytac
za tydzien bedzie artykuł "mężczyzna idąc przez centrum miasta puścił bąka po czym wsiadł w samochód i odjechał" Pozdrawiam autora