Reklama

Na parkingu Galerii Sanowa rozpylono gaz

05/04/2016 12:21

Sprzeczka dwóch mężczyzn na parkingu podziemnym w Galerii Sanowa zakończyła się użyciem gazu pieprzowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 kwietnia, przed godz. 20. – Między dwoma znajomymi mężczyznami doszło do nieporozumienia. Jeden z nich[paywall] użył gazu pieprzowego – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Działanie gazu było tak silne, że przez kilkanaście minut charakterystyczny zapach oraz drapanie w gardle i nosie oraz łzawienie oczu było odczuwalne również dla osób postronnych. Do bezpośrednio poszkodowanego została wezwana karetka. Nikomu jednak nic się nie stało. Nie było również konieczności podejmowania działań dodatkowych. – Policjanci przeprowadzili rozmowę i pouczyli obydwu panów – informuje B. Sebastianka.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gazownik - niezalogowany 2016-04-05 14:53:50

    nie macie już o czym pisac ? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    trynkiewicz - niezalogowany 2016-04-05 15:04:41

    bez sensu jest ta strona jezeli trzeba placic za to aby poczytac 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ;) - niezalogowany 2016-04-05 16:18:26

    za tydzien bedzie artykuł "mężczyzna idąc przez centrum miasta puścił bąka po czym wsiadł w samochód i odjechał" Pozdrawiam autora

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości