Reklama

Najpierw czołówka z fordem, potem jeszcze zderzenie z naczepą ciężarówki

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 16 bm. o godz. 14. w miejscowości Przędzel. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca fiatem panda, wyprzedzając samochód ciężarowy, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka fordem. Fiat uderzył jeszcze w naczepę ciężarówki. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jasiu - niezalogowany 2015-10-19 19:40:41

    Nisko k/Przemyśla??  Jak region to region 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama