Policjanci podjęli pościg za uzbrojonymi przestępcami... Tak wyglądał początek ćwiczeń dowódczo-sztabowych pod kryptonimem „Jasło 2015”, które odbyły się 26 bm.
"Było tuż przed godz. 10, gdy dyżurny jasielskiej Policji otrzymał informację o napadzie na bank w Jaśle. Trzech zamaskowanych napastników wyposażonych w broń palną i ładunek wybuchowy wtargnęło do budynku banku. Sprawcy oddając kilka strzałów w powietrze sterroryzowali pracowników i klientów. Po zabraniu pieniędzy przestępcy wsiedli do samochodu i zaczęli uciekać drogą krajową nr 73 w kierunku Pilzna. Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny komendy przekazał informację o napadzie policyjnym patrolom i uruchomił procedury przewidziane w takich sytuacjach. Poderwano do działań dodatkowe siły.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze