Reklama

Narkotyki ukrył w nagrzewnicy samochodu

29/08/2016 15:33

Ponad 2 kg marihuany ukrył w swoim samochodzie obywatel Ukrainy. Szacunkowa wartość przemycanego towaru to 75 tys. zł.

Przemyt udaremnili funkcjonariusze Służby Celnej na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce.  Kierujący pojazdem mężczyzna narodowości ukraińskiej, który przekraczał polsko-ukraińską granicę skierował swój samochód na tzw. „zielony pas”. Celnicy wytypowali go do szczegółowej rewizji, podczas której ujawnili susz roślinny o wadze 2,1 kg  przewożony w specjalnej skrytce, w nagrzewnicy samochodu. 


AM, IC Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości