Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie podjął dzisiaj (19 listopada br.) decyzję w sprawie rozegrania 18. kolejki IV ligi.
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne – po konsultacji z przedstawicielami wszystkich uczestniczących w rozgrywkach klubów – pierwsza kolejka rundy wiosennej (18. kolejka sezonu 2018 – 2019), pierwotnie zaplanowana na weekend 24 – 25 listopada br. została odwołana i zostanie rozegrana w przyszłym roku.
– Widzimy, co się dzieje. Dobra pogoda, która jeszcze w miniony weekend sprzyjała, diametralnie uległa pogorszeniu. Oprócz złego stanu boisk, kluby zgłaszały również problemy kadrowe związane z kontuzjami i chorobami zawodników. W takim wypadku podjęliśmy chyba najrozsądniejszą decyzję – powiedział Kamil Hajduk, przewodniczący Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN, prowadzącego rozgrywki IV ligi.
Start piłkarskiej wiosny zaplanowano na 9 – 10 marca 2019 r.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze