Do kolizji doszło 12 bm. około godz. 15 w Widełce, na odcinku DK 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa.
Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej kolbuszowskiej jednostki ustalili wstępnie, że 20-latek z gminy Kolbuszowa, który jechał hondą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co nie zdążył prawidłowo zareagować, gdy poprzedzający go kierowca volkswagena zasygnalizował skręt w lewo. Skończyło się najechaniem na tył pojazdu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze