Reklama

Nie zareagował w porę. Najechał na tył innego auta. Kierowcy w szpitalu [ZDJĘCIA]

Do kolizji doszło 12 bm. około godz. 15 w Widełce, na odcinku DK 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej kolbuszowskiej jednostki ustalili wstępnie, że 20-latek z gminy Kolbuszowa, który jechał hondą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co nie zdążył prawidłowo zareagować, gdy poprzedzający go kierowca volkswagena zasygnalizował skręt w lewo. Skończyło się najechaniem na tył pojazdu.


fot.KPP KolbuszowaW wynikun kolizji i 55-letni kierowca volkswagena, i 20-latek z hondy zostali ranii, trafili do szpitala.  Obaj byli trzeźwi. Przez kolizję ponad godzinę droga w tym miejscu była zablokowana.


fot.KPP Kolbuszowa


fot.KPP Kolbuszowa
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama