W niedzielę, 24 bm., do komendy policji w Dębicy zgłosiło się dwóch mężczyzn, aby zbadać swój stan trzeźwości. Mimo, że wynik był pozytywny odjechali stamtąd samochodem. Policja udała się za nimi w pościg.
Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w niedzielę po g. 8. Podczas badania u obydwu mężczyzn, którzy przybyli na policję, w alcoblow zapaliła się czerwona lampka, oznaczająca, że pili wcześniej alkohol. Po opuszczeniu komendy wsiedli do volkswagena polo i odjechali. Jednak tę sytuację zauważył oficer dyżurny, który poinformował o tym policyjny patrol.
Kiedy kierowca zobaczył radiowóz przyspieszył, znacznie przekraczając dozwoloną prędkość. Jednak na drodze, którą jechał w kierunku Żyrakowa, czekał już drugi radiowóz. Kierowcą volkwagena był 24-letni obywatel Austrii, zaś pasażerem 23-letni mieszkaniec Żarówki. Austriak został przewieziony na komendę i zbadany alkomatem, który wskazał 0,57 promila alkoholu w organizmie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze