Reklama

Nietrzeźwy jechał audi. Uderzył w drzewo. Zginął 22-letni pasażer

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy, ok. godz. 3, w Wilczej Woli.

Pracujący na miejscu policjanci z KPP Kolbuszowa ustalili, że kierowca audi stracił panowanie nad samochodem i zjechał z drogi, bokiem uderzając w drzewo. Wskutek uderzenia 22-letni pasażer audi poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu, 19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, został ranny, trafił do szpitala. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że pił wcześniej alkohol.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jaś - niezalogowany 2015-12-06 14:38:39

    Jebnijcie się w głowę gdzie przemyśl a gdzie wilcza wola zaraz pojawi się notka przemyśl Świnoujście 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zoll - niezalogowany 2015-12-06 15:16:44

    Koleś świeżo dostał prawko do ręki i już zabił kumpla.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    janosik - niezalogowany 2015-12-06 17:01:40

    to już nie macie czym zapełnić strony. Napiszcie o choince w Warszawie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama