Saperzy zajęli się unieszkodliwieniem niewybuchu znalezionego w Ostrowie koło Radymna.
Niebezpieczny przedmiot leżący w pobliżu rzeki Łęg został zauważony przez pracowników, którzy prowadzili tam prace porządkowe. Na miejscu przeprowadzono rozpoznanie minersko-pirotechniczne. Z ustaleń wynikało, że odnaleziona rzecz to silnie skorodowany granat moździerzowy z czasów II wojny światowej. Dyżurny jarosławskiej komendy zawiadomił saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie, którzy zabezpieczyli niewybuch.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze