Reklama

Niewybuch nad rzeką

31/08/2016 08:54

Saperzy zajęli się unieszkodliwieniem niewybuchu znalezionego w Ostrowie koło Radymna.

Niebezpieczny przedmiot leżący w pobliżu rzeki Łęg został zauważony przez pracowników, którzy prowadzili tam prace porządkowe. Na miejscu przeprowadzono rozpoznanie minersko-pirotechniczne. Z ustaleń wynikało, że odnaleziona rzecz to silnie skorodowany granat moździerzowy z czasów II wojny światowej. Dyżurny jarosławskiej komendy zawiadomił saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie, którzy zabezpieczyli niewybuch.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości