Policyjne działania rozpoczęły się dziś, 20 kwietnia, o godz. 6 i potrwają do późnej nocy.
Akcja prowadzona jest na podkarpackim odcinku DK 94. Biorą w niej udział policjanci drogówki Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz komend miejskich i powiatowych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie pamietam,zeby kontrolowali na Mickiewicza,Jagielońskiej.Najgorsi sa skakance jedzie lewym i nagle na prawy.Tak jest przed mostem i na Jagielonskiej gdzie juz od Kamiennego Mostu tna po pasie BUS.Może nie trzeba tam stawiac radiowozu,ale trzech sprawnych Policjantów i oduczyc tego chamstwa
Noga z gazu, do tego yanosik na wszelki wypadek i można bezpiecznie jeździć
Nie pamietam,zeby kontrolowali na Mickiewicza,Jagielońskiej.Najgorsi sa skakance jedzie lewym i nagle na prawy.Tak jest przed mostem i na Jagielonskiej gdzie juz od Kamiennego Mostu tna po pasie BUS.Może nie trzeba tam stawiac radiowozu,ale trzech sprawnych Policjantów i oduczyc tego chamstwa
Na Jagiellońskiej nie ma już buspasa
Noga z gazu, do tego yanosik na wszelki wypadek i można bezpiecznie jeździć