Reklama

Nowa dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

13/09/2020 19:51

O 1 wrześnie Ewa Szpitman kieruje jarosławską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Na stanowisku zluzowała Jadwigę Baran-Mazurkiewicz, która odeszła na emeryturę.

Nowa pani dyrektor powołanie odebrała na uroczystym spotkaniu w starostwie powiatowym. Wręczyli je starosta jarosławski Stanisław Kłopot oraz naczelnik wydziału edukacji i spraw społecznych Marta Kurpiel. Zgodnie z zapisami przepisów o zapobieganiu, przeciwdziałaniu i zwalczaniu COVID-19 w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty[paywall] Ewie Szpitman zarząd powiatu powierzył to stanowisko na rok.

Dodajmy, że to nie jedyna nominacja przekazana w ostatnim czasie dyrektorom placówek oświatowych prowadzonych przez powiat. Także na podstawie przepisów tarczy antycovidowej przedłużenia kadencji o kolejne 12 miesięcy otrzymali dyrektorzy, których kadencja wygasała w tym roku. Na tej liście znaleźli się dyrektor Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących Dorota Dubaj-Wierzbińska, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Adam Tomaszewski oraz dyrektorujący w Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych Bartłomiej Kordas 


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama