Reklama

Nowe radiowozy dla policjantów [ZDJĘCIA]

Nowe pojazdy otrzymały w tym tygodniu dwie podkarpackie komendy; w Lesku i Strzyżowie.

Policjanci z Leska do pracy wykorzystywać będą kię ceed – samochód w wersji kombi z silnikiem benzynowym o pojemności 1600 cm szczśc. i mocy 136 koni mechanicznych. Wyposażony m.in. w klimatyzację, kontrolę trakcji, system ABS, poduszki bezpieczeństwa, kurtyny powietrzne oraz komplet kół zimowych. Zakup nowego radiowozu dla KPP Lesko był możliwy dzięki wsparciu finansowemu od Starostwa Powiatowego w Lesku, miasta i gminy Lesko oraz gminy Olszanica.


fot.KPP LeskoKia ceed trafiła też do funkcjonariuszy ze Strzyżowa. Samochód został kupiony z środków jednostek samorządu terytorialnego powiatu strzyżowskiego: Starostwa Powiatowego w Strzyżowie, gmin: Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i środków budżetowych Komendy Głównej Policji.


fot.KPP StrzyżówRadiowozy zostały poświęcone i od tego tygodnia będą wykorzystywane w codziennej służbie policjantów z ogniwa potrolowo-interwencyjnego.


fot.KPP Strzyżów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wyspiarz - niezalogowany 2015-11-08 03:06:10

    Ten w kolorowym szaliku to też policjant?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama