Nowe pojazdy otrzymały w tym tygodniu dwie podkarpackie komendy; w Lesku i Strzyżowie.
Policjanci z Leska do pracy wykorzystywać będą kię ceed – samochód w wersji kombi z silnikiem benzynowym o pojemności 1600 cm szczśc. i mocy 136 koni mechanicznych. Wyposażony m.in. w klimatyzację, kontrolę trakcji, system ABS, poduszki bezpieczeństwa, kurtyny powietrzne oraz komplet kół zimowych. Zakup nowego radiowozu dla KPP Lesko był możliwy dzięki wsparciu finansowemu od Starostwa Powiatowego w Lesku, miasta i gminy Lesko oraz gminy Olszanica.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten w kolorowym szaliku to też policjant?
Ten w kolorowym szaliku to też policjant?