Zakończono wymianę wiat na przystankach komunikacji miejskiej w Jarosławiu. W tym roku pojawiło się cztery wiaty, w tym jedna stylizowana obok kościoła św. Ducha na ul. Grunwaldzkiej. Od 2013 r. zamontowano w sumie 34 nowe przystanki.
Nowe wiaty postawiono naprzeciwko szpitala na ul. 3 Maja, obok kościoła św. Ducha na ul. Grunwaldzkiej i w sąsiedztwie skrzyżowania[paywall] ul. Wróblewskiego z ul. Zwierzyniecką oraz na przystanku oznaczonym do tej pory tylko tablicą – przy ul. Pruchnickiej, obok siedziby uczelni. Koszt wymiany wyniósł ponad 57 tys. zł.
Wiaty są kompletnie wyposażone, z tabliczkami na rozkład jazdy, znakami przystanku, koszami na śmieci i ławkami dla pasażerów. Wszystkie stoją przy drogach miejskich.
Stylizowaną wiatę przy ul. Grunwaldzkiej zaprojektowano tak, by komponowała się z odnowionym pasem zieleni. W planach na przyszły rok ujęto wymianę lub ustawienie dodatkowych wiat m.in. na ulicach: Słowackiego, Jana Pawła II, Pruchnickiej, Sikorskiego, Skarbowskiego, Strzeleckiej, Łazy Kostkowskie, Starosanowej. W projekcie budżetu na 2017 r. zostały już zabezpieczenie środki na ten cel.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.stylizowany przystanek na przeszklony karawan kolejna makabryła w Jarosławiu
stylizowany przystanek na przeszklony karawan kolejna makabryła w Jarosławiu