Reklama

Nowe wiaty na miejskich przystankach

12/11/2016 16:30

Zakończono wymianę wiat na przystankach komunikacji miejskiej w Jarosławiu. W tym roku pojawiło się cztery wiaty, w tym jedna stylizowana obok kościoła św. Ducha na ul. Grunwaldzkiej. Od 2013 r. zamontowano w sumie 34 nowe przystanki.

Nowe wiaty postawiono naprzeciwko szpitala na ul. 3 Maja, obok kościoła św. Ducha na ul. Grunwaldzkiej i w sąsiedztwie skrzyżowania[paywall] ul. Wróblewskiego z ul. Zwierzyniecką oraz na przystanku oznaczonym do tej pory tylko tablicą – przy ul. Pruchnickiej, obok siedziby uczelni. Koszt wymiany wyniósł ponad 57 tys. zł.

Wiaty są kompletnie wyposażone, z tabliczkami na rozkład jazdy, znakami przystanku, koszami na śmieci i ławkami dla pasażerów. Wszystkie stoją przy drogach miejskich.

Stylizowaną wiatę przy ul. Grunwaldzkiej zaprojektowano tak, by komponowała się z odnowionym pasem zieleni. W planach na przyszły rok ujęto wymianę lub ustawienie dodatkowych wiat m.in. na ulicach: Słowackiego, Jana Pawła II, Pruchnickiej, Sikorskiego, Skarbowskiego, Strzeleckiej, Łazy Kostkowskie, Starosanowej. W projekcie budżetu na 2017 r. zostały już zabezpieczenie środki na ten cel.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lodowypałacyk - niezalogowany 2016-11-12 21:23:18

    stylizowany przystanek na przeszklony karawan kolejna makabryła w Jarosławiu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości