Reklama

Nowy wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul rozpoczęła pracę

Dzisiaj, 21 grudnia br., odbyła się konferencja prasowa nowego wojewody podkarpackiego Teresy Kubas-Hul (PO), która oficjalnie rozpoczęła pracę na nowym stanowisku.

Spotkała się m.in. z ustępującą pierwszym wicewojewodą podkarpackim Jolantą Sawicką (PiS) i dyrektorem generalnym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Marcinem Zaborniakiem.

– Obejmuję tę funkcję w trudnych okolicznościach. Za naszą wschodnią granicą mamy wojnę. Na granicy protestują kierowcy, ale jestem przekonana, że mimo tych trudnych okoliczności będę sprawowała funkcję wojewody w taki sposób, aby wszyscy mieszkańcy Podkarpacia czuli się bezpiecznie

– powiedziała T. Kubas-Hul.

– Moją rolą jest zadbanie o to, aby jak najwięcej środków trafiło na Podkarpacie na realizację różnego rodzaju  programów. Na ukończeniu jest realizacja bardzo ważnej inwestycji – nowego przejścia granicznego w  Malhowicach, więc przed nami zakończenie jej realizacji, wyposażenie w sprzęt i otwarcie. Tych zadań jest bardzo wiele

Reklama

– dodała.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama