Dzisiaj, 21 grudnia br., odbyła się konferencja prasowa nowego wojewody podkarpackiego Teresy Kubas-Hul (PO), która oficjalnie rozpoczęła pracę na nowym stanowisku.
Spotkała się m.in. z ustępującą pierwszym wicewojewodą podkarpackim Jolantą Sawicką (PiS) i dyrektorem generalnym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Marcinem Zaborniakiem.
– Obejmuję tę funkcję w trudnych okolicznościach. Za naszą wschodnią granicą mamy wojnę. Na granicy protestują kierowcy, ale jestem przekonana, że mimo tych trudnych okoliczności będę sprawowała funkcję wojewody w taki sposób, aby wszyscy mieszkańcy Podkarpacia czuli się bezpiecznie
– powiedziała T. Kubas-Hul.
– Moją rolą jest zadbanie o to, aby jak najwięcej środków trafiło na Podkarpacie na realizację różnego rodzaju programów. Na ukończeniu jest realizacja bardzo ważnej inwestycji – nowego przejścia granicznego w Malhowicach, więc przed nami zakończenie jej realizacji, wyposażenie w sprzęt i otwarcie. Tych zadań jest bardzo wiele
Reklama
– dodała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze