Dziś, 15 bm., w leskiej komendzie uroczyście powitano zastępcę komendanta powiatowego, którym został dotychczasowy naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Sanoku podkom. Tomasz Balawajder.
Nowego zastępcę powitał komendant powiatowy policji w Lesku nadkom. Roland Szczepanik, wręczając mu rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak widać niezwykle wysportowany i sprawny fizycznie funkcjonariusz.Należałoby go tylko przebadać bo już widać objawy nadciśnienia, miażdżycy, niedotlenienia serca przy zawiązywaniu butów, otyłości o innych drobniejszych nie mówiąc.
Samo zdrowie i super men.Taki nawet żółwia nie dogoni .
Jak widać niezwykle wysportowany i sprawny fizycznie funkcjonariusz.Należałoby go tylko przebadać bo już widać objawy nadciśnienia, miażdżycy, niedotlenienia serca przy zawiązywaniu butów, otyłości o innych drobniejszych nie mówiąc.
Samo zdrowie i super men.Taki nawet żółwia nie dogoni .