Dziś, 22 bm., dr Magdalena EL Ghamari z Uniwersytetu w Białymstoku, ekspert od spraw terroryzmu i relacji międzykulturowych, szkoliła funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Według mnie to najlepszym rozwiązaniem byłoby postawienie płotu,wzmożone kontrole wzdłuż granic, bo jeszcze parę dni i u nas będzie pełno tych eMIGRANTÓW, i wtędy będzie płacz i strach, wszędzie stawiają płoty przed nimi, więc nie wiem dlaczego na polsko-ukraińskiej granicy nie postawią go ? Interesuję się bardzo tymi sprawami dotyczącymi emigrantów i zobaczycie wszyscy,że do lipca będą napływać własnie przez polsko-ukraińską granicę i wtedy będzie strach i płacz.
Według mnie to najlepszym rozwiązaniem byłoby postawienie płotu,wzmożone kontrole wzdłuż granic, bo jeszcze parę dni i u nas będzie pełno tych eMIGRANTÓW, i wtędy będzie płacz i strach, wszędzie stawiają płoty przed nimi, więc nie wiem dlaczego na polsko-ukraińskiej granicy nie postawią go ? Interesuję się bardzo tymi sprawami dotyczącymi emigrantów i zobaczycie wszyscy,że do lipca będą napływać własnie przez polsko-ukraińską granicę i wtedy będzie strach i płacz.
Ale jak to się mówi Polak mądry po szkodzie :)
To się im udało wstrzelić z terminem tego szkolenia, niemalże co do godziny dzisiejszych zamachów.
Według mnie to najlepszym rozwiązaniem byłoby postawienie płotu,wzmożone kontrole wzdłuż granic, bo jeszcze parę dni i u nas będzie pełno tych eMIGRANTÓW, i wtędy będzie płacz i strach, wszędzie stawiają płoty przed nimi, więc nie wiem dlaczego na polsko-ukraińskiej granicy nie postawią go ? Interesuję się bardzo tymi sprawami dotyczącymi emigrantów i zobaczycie wszyscy,że do lipca będą napływać własnie przez polsko-ukraińską granicę i wtedy będzie strach i płacz.
Według mnie to najlepszym rozwiązaniem byłoby postawienie płotu,wzmożone kontrole wzdłuż granic, bo jeszcze parę dni i u nas będzie pełno tych eMIGRANTÓW, i wtędy będzie płacz i strach, wszędzie stawiają płoty przed nimi, więc nie wiem dlaczego na polsko-ukraińskiej granicy nie postawią go ? Interesuję się bardzo tymi sprawami dotyczącymi emigrantów i zobaczycie wszyscy,że do lipca będą napływać własnie przez polsko-ukraińską granicę i wtedy będzie strach i płacz.
Ale jak to się mówi Polak mądry po szkodzie :)