Pechowo rozpoczął nowy rok 35-letni mieszkaniec Jasła, który wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem.
Do obywatelskiego zatrzymania doszło wczoraj wieczorem, 1.01 br., na ulicy Wojska Polskiego w Jaśle. Wyjątkową czujnością i zdecydowaną reakcją wykazał się przypadkowy, 54-letni kierowca jadący za peugeotem, którym podróżował pijany 35-latek. Zauważywszy, że kierowca peugeota jedzie zygzakiem, nabrał podejrzeń, że ten prawdopodobnie nie jest trzeźwy i zdecydował się odebrać mu kluczyki. Zrobił to na ul. Wojska Polskiego, w momencie, gdy kierowca peugeota zatrzymał się przed przejazdem kolejowym. Tuż po udaremnieniu 35-latkowi dalszej jazdy 54-letni mężczyzna wezwał policję, a ta przebadała podejrzewanego o jazdę po alkoholu. Wydmuchał on blisko 3,5 promila. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze