Reklama

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Pechowo rozpoczął nowy rok 35-letni mieszkaniec Jasła, który wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem.

Do obywatelskiego zatrzymania doszło wczoraj wieczorem, 1.01 br., na ulicy Wojska Polskiego w Jaśle. Wyjątkową czujnością i zdecydowaną reakcją wykazał się przypadkowy, 54-letni kierowca jadący za peugeotem, którym podróżował pijany 35-latek. Zauważywszy, że kierowca peugeota jedzie zygzakiem, nabrał podejrzeń, że ten prawdopodobnie nie jest trzeźwy i zdecydował się odebrać mu kluczyki. Zrobił to na ul. Wojska Polskiego, w momencie, gdy kierowca peugeota zatrzymał się przed przejazdem kolejowym. Tuż po udaremnieniu 35-latkowi dalszej jazdy 54-letni mężczyzna wezwał policję, a ta przebadała podejrzewanego o jazdę po alkoholu. Wydmuchał on blisko 3,5 promila. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem.

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości