Dziś, 21 lutego, na drogach Podkarpacia trwają działania, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pieszym.
Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na kierowców, których manewry mogę być niebezpieczne dla pieszych, np. omijanie pojazdów, które się zatrzymały, by przepuszcić pieszych; wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim. Reagują także, gdy kierowcy nie udzielali pieszym pierwszeństwa na przejściach.
Przyglądają się też zachowaniu pieszych się na drodze.
Policja zaznacza, że główne błędy pieszych to:
nieostrożne wejście na jezdnię, przekraczanie jezdni w miejscu niedozwolonym, wchodzenie na jezdnię zza pojazdu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Powinni stanać wczoraj w Duńkowicach i by zobaczyli jak idiota ze srebnego bmw kombii wyprzedzał na trzeciego na krzyżówce i przed przejsciem dla pieszych!!! Gdzie jest zakaz. Życze ci idioto wszystkiego najgorszego.
Albo przed samą wysepką...standard. Ale oni dadzą ci mandat za niezatrzymanie się na stopie na sportowej niż takich debili wyłapią. Bo najlepiej się zaczaic i łupać łatwy hajs
Policja powinna stanać na Mickiewicza i Jagelońskiej.Tam sie dzieją straszne rzeczy
Zobaczcie co się dzieje w Zurawicy na ul 3 maja między godz 6 a 8 Takie rzeczy tylko w Rosji ,strach przyjść przez ulicę.
No tak, jesteśmy w Europie, hehehe, ale której? W komentarzach: ''powinni stać, tam a tam, łapać tam a tam, co to jest? WIOCHA
Powinni stanać wczoraj w Duńkowicach i by zobaczyli jak idiota ze srebnego bmw kombii wyprzedzał na trzeciego na krzyżówce i przed przejsciem dla pieszych!!! Gdzie jest zakaz. Życze ci idioto wszystkiego najgorszego.
Albo przed samą wysepką...standard. Ale oni dadzą ci mandat za niezatrzymanie się na stopie na sportowej niż takich debili wyłapią. Bo najlepiej się zaczaic i łupać łatwy hajs
Policja powinna stanać na Mickiewicza i Jagelońskiej.Tam sie dzieją straszne rzeczy